Neler yeni
Your Website
Left Banner
Right Banner

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde M2pvpserverlere güvenerek alışveriş yapmayın. M2pvpserverler hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse M2pvpserverler adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece M2pvpserverler yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. m2pvpserverler.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. m2pvpserverler.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. m2pvpserverler üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Reklam Alış Hem oyun serileri hem de reklamlar için içerik üretebilirim.

Vyzo

Yeni Üye
Merhaba,

Eskiden YouTube platformunda aktif olarak var olan bir içerik üretici olarak geri dönmek benim için heyecan verici bir adım. Kanalımı yönettiğim dönemde yaşadığım zorluklar ve kazandığım deneyimler, yeni bir başlangıç yapmamı sağlamıştı. Ancak geçmişte yaşadığım bazı telif sorunları ve kanalımın çalınması gibi istenmeyen durumlar yaşamıştım.

Şimdi, bu zorlukları geride bırakıp tekrar YouTube dünyasına adım atıyorum. Geçmişte öğrendiklerim sayesinde, içeriklerimi daha profesyonel ve özenli bir şekilde sunma fırsatına sahibim. Bu süre zarfında Adobe Premiere Pro gibi lisanslı yazılımlar kullanarak içeriklerimi hazırlıyorum. Kaliteli içerik üretmek ve izleyicilerimin ilgisini çekmek benim önceliklerim arasında yer alıyor.

Yeni başlangıcımı desteklemek için, metin2 gibi sevilen bir oyun üzerine içerikler üreteceğim. Oyun dünyasına dönüş yaparak, hem kendi tutkumu hem de izleyicilerimin ilgisini yansıtmayı amaçlıyorum. Amacım, kaliteli içerikler üreterek izleyicilerimin eğlenmesini ve bilgi edinmesini sağlamak. Her videoda özenle seçilmiş içerikler sunarak, izleyici kitlesinin beklentilerini karşılayacağımı umuyorum.

Geçmişte yaşadığım sorunları aşarak ve bu kez daha bilinçli adımlar atarak, YouTube kanalımda kalıcı ve etkileyici bir izlenim bırakmayı hedefliyorum. Destekleyen ve bana inanan herkese teşekkür ederim. Yeni içeriklerimde görüşmek dileğiyle!

Sevgiler,

Vyzo

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar